UMÓW SIĘ Z KONSULTANTEM
DZWOŃ  533 500 115
Wróć do listy

Strony WWW, Zobacz jak wygląda proces realizacji.


Dzięki temu, że od początku  zapewniamy indywidualną opiekę i nadzór każdego projektu, proces realizacji jest bardzo prosty.


KONTAKT
Zadzwoń, napisz maila lub umów się z naszym konsultantem.


SPOTKANIE
1.
Na spotkaniu nasz konsultant przedstawi prezentację, podczas której będziesz mógł wybrać rozwiązanie najbardziej pasujące do Twoich potrzeb i budżetu. Kiedy podejmiesz decyzję o stworzeniu strony internetowej, omówimy szczegóły realizacji.
2.
Konsultant przeprowadzi krótki wywiad na temat prowadzonej działalności i na bazie otrzymanych informacji zaproponuje układ menu i zarys treści, które znajdą się w stronie www. Następnie omówi kwestie kolorystyki i charakteru strony (w tym momencie dobrze kiedy klient może wskazać strony które mu się podobają, ale nie jest to konieczne).


REALIZACJA
1.
Dział realizacji przejmuje zlecenie, a cały proces realizacji jest prowadzony przez indywidualnego opiekuna, który na każdym etapie  kontaktuje się z klientem w celu ustalenia istotnych szczegółów dotyczących realizacji, następnie przekazuje  uwagi do zespołu grafików, coprwriterów i programistów.
2.
Po zatwierdzeniu przez klienta uruchamiamy serwis www w internecie i zgłaszamy do wyszukiwarki Google.


KIEDY MASZ JUŻ STRONĘ WWW
1.
Aktualizacje stron www to ważna sprawa dlatego Twój opiekun pozostaje do dyspozycji przez cały czas trwania umowy gotowy do wprowadzenia aktualizacji np: zdjęć lub treści  na Twoje stronie www, bez żadnych opłat dodatkowych.
2.
Na koniec omówimy temat promocji stony www w internecie tak, aby dotarła do jak największej liczby potencjalnych klientów.
 
  Dzwoń teraz: 533 500 115 mail:biuro@seetop.pl